| Műszaki | 2027/10 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Futott km | 37850 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Kitűnő |
| Üzemanyag | Elektromos |
| Sebességváltó | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Teljesítmény | 100 kW, 136 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális klíma |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 455 kg |
| Össztömeg | 1 918 kg |
| Csomagtartó | 210 liter |