| Műszaki | 2028/05 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Futott km | 59575 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Sebességváltó | Automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1199 cm³ |
| Teljesítmény | 100 kW, 136 LE |
| Szállítható személyek | 7 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Fekete (metál) |
| Kárpit szín | Szürke |
| Saját tömeg | 1 430 kg |
| Össztömeg | 2 160 kg |
| Csomagtartó | 780 liter |