| Műszaki | 2028/02 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Futott km | 206320 |
| Kivitel | Kombi |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1997 cm³ |
| Teljesítmény | 103 kW, 140 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Fekete |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 500 kg |
| Össztömeg | 2 140 kg |
| Csomagtartó | 560 liter |