| Műszaki | 2028/08 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Futott km | 19700 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1998 cm³ |
| Teljesítmény | 110 kW, 150 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Sötétszürke (metál) |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 389 kg |
| Össztömeg | 1 907 kg |
| Csomagtartó | 327 liter |