| Műszaki | 2029/09 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Futott km | 25300 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Sebességváltó | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 830 cm³ |
| Teljesítmény | 125 kW, 170 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg | 1 778 kg |
| Össztömeg | 2 251 kg |
| Csomagtartó | 350 liter |