| Műszaki | 2027/06 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Futott km | 13742 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Kitűnő |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1996 cm³ |
| Teljesítmény | 88 kW, 120 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Fehér (metál) |
| Saját tömeg | 1 600 kg |
| Össztömeg | 2 110 kg |
| Csomagtartó | 435 liter |