| Műszaki | 2028/07 |
| Okmány | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Futott km | 50020 |
| Kivitel | Zárt |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Kitűnő |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1499 cm³ |
| Teljesítmény | 96 kW, 131 LE |
| Szállítható személyek | 3 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Manuális klíma |
| Szín | Fehér |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 505 kg |
| Össztömeg | 2 362 kg |