| Műszaki | 2026/06 |
| Okmány | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Futott km | 128979 |
| Kivitel | Kombi |
| Hengerelrendezés | Boxer |
| Hajtás | Összkerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1600 cm³ |
| Teljesítmény | 125 kW, 170 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Fekete (metál) |
| Saját tömeg | 1 476 kg |
| Össztömeg | 2 070 kg |
| Csomagtartó | 522 liter |