| Műszaki | 2026/12 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Futott km | 68474 |
| Kivitel | Kombi |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1997 cm³ |
| Teljesítmény | 106 kW, 144 LE |
| Szállítható személyek | 9 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális többzónás klíma |
| Szín | Barna (metál) |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 2 223 kg |
| Össztömeg | 2 845 kg |
| Csomagtartó | 4 554 liter |