| Műszaki | 2029/01 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Futott km | 2780 |
| Kivitel | Kombi |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1997 cm³ |
| Teljesítmény | 130 kW, 177 LE |
| Szállítható személyek | 7 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális többzónás klíma |
| Szín | Fekete (metál) |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 800 kg |
| Össztömeg | 3 100 kg |
| Csomagtartó | 2 300 liter |