| Műszaki | 2027/03 |
| Okmány | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Futott km | 169469 |
| Kivitel | Kombi |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1399 cm³ |
| Teljesítmény | 110 kW, 150 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális klíma |
| Szín | Barna (metál) |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 350 kg |
| Össztömeg | 1 915 kg |
| Csomagtartó | 540 liter |