| Műszaki | 2028/03 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Futott km | 180656 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1373 cm³ |
| Teljesítmény | 95 kW, 129 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális klíma |
| Szín | Szürke (metál) |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 165 kg |
| Össztömeg | 1 770 kg |
| Csomagtartó | 375 liter |