| Műszaki | 2028/05 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Futott km | 59014 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Hibrid |
| Sebességváltó | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1798 cm³ |
| Teljesítmény | 72 kW, 98 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Szürke (metál) |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 455 kg |
| Össztömeg | 1 860 kg |
| Csomagtartó | 377 liter |