| Műszaki | 2029/08 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Futott km | 2 |
| Kivitel | Kombi |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Összkerék |
| Állapot | Újszerű |
| Üzemanyag | Benzin/elektromos |
| Sebességváltó | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 2488 cm³ |
| Teljesítmény | 141 kW, 192 LE |
| Szállítható személyek | 7 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Sötétszürke (metál) |
| Kárpit szín | Fehér |
| Saját tömeg | 2 248 kg |
| Össztömeg | 2 889 kg |
| Csomagtartó | 302 liter |