| Műszaki | 2029/12 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Futott km | 2 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Összkerék |
| Állapot | Újszerű |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 3283 cm³ |
| Teljesítmény | 187 kW, 254 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Bézs (metál) |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 935 kg |
| Össztömeg | 2 516 kg |
| Csomagtartó | 570 liter |