| Műszaki | 2029/10 |
| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Futott km | 4112 |
| Kivitel | Sedan |
| Hajtás | Hátsó kerék |
| Állapot | Megkímélt |
| Üzemanyag | Elektromos |
| Sebességváltó | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Teljesítmény | 180 kW, 245 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 4 |
| Klíma | Automata klíma |
| Szín | Piros (metál) |
| Kárpit szín | Világosbarna |
| Saját tömeg | 1 953 kg |
| Össztömeg | 2 387 kg |
| Csomagtartó | 466 liter |