| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel | Sedan |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 2487 cm³ |
| Teljesítmény | 137 kW, 186 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 4 |
| Klíma | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Fehér (metál) |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 615 kg |
| Össztömeg | 2 100 kg |
| Csomagtartó | 525 liter |