| Okmány | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1490 cm³ |
| Teljesítmény | 68 kW, 92 LE |
| Szállítható személyek | 5 fő |
| Ajtók | 5 |
| Klíma | Automata klíma |
| Szín | Fehér (metál) |
| Kárpit szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 160 kg |
| Össztömeg | 1 465 kg |
| Csomagtartó | 397 liter |